בכפוף להזמנה באתר זה, אתן מתחייבות ומצהירות כי קראתן תקנון זה וכי אתן מסכימות לכל תנאיו וסעיפיו ואף יותר מכך, לא תהיה לכן בעיה, טענה, דרישה או תביעה כנגד החברה, מנהליה או עובדיה, בכל ההקשרים להוראות והתנאים המצוינים בתקנון.

 תנאי השימוש באתר הינם עבור האתר וכל שירות אשר האתר מציע ובגישה מכל מחשב, טאבלט (מחשב לוח), טלפון נייד או כל ציוד תקשורת אחר המאפשר גישה לאתרי אינטרנט. תנאי השימוש כתובים בלשון נקבה אך מתייחסים לשני המינים גם יחד.

חברת My Closet IL והאתר "myclosetil.co.il" אשר נמכרים בו, הפריטים הינם פריטים מיובאים תחת שם המותג. פריטים לבוש ואקססוריז. אקססוריז כמוגדר באתר הינם: תכשיטי אופנה (עגילים, צמידים, טבעות, שרשראות), תיקים, חולצות, משקפי שמש, צעיפים.  

שילוח המוצרים על ידי My Closet IL יבוצע בטווח אספקה של עד 14 יום, בהתאם לעומסים באותה עת, השילוח יבוצע באמצעות דואר שליחים. זמן השילוח הינו בכפוף לכך שאין "גורמי טבע" המעורבים באותו זמן כגון מזג אוויר ומצבי חירום למיניהם

הגדרות כפי שהן מוצגות באתר:

 1. כתובת המשלוח - הכתובת שציינה המזמינה ככתובת למשלוח הזמנות.
 2. יום ביצוע ההזמנה - היום בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצעה המזמינה .
 3. ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד.
 4. המחירים באתר כוללים מע"מ לפי חוק.
 5. התמונות באתר מוצגות להמחשה בלבד, החברה עושה את מיטב המאמצים על מנת להציג לקהל לקוחותיה תמונות הקרובות ככל הניתן למציאות – אך יש להדגיש כי התמונות אינן מחייבות את הנהלת האתר.
 6. My Closet IL, עושה את מיטב המאמצים להביא לכם את המידע הנכון ביותר, עם זאת, יש להבהיר כי במידה ויתגלה אי דיוק או יתגלו אי דיוקים, My Closet IL, לא תהא אחראית לנזק או נזקים אשר יגרמו מאותו אי דיוק או אותם אי דיוקים.
 7. המחירים המצוינים באתר הינם בש"ח. המחיר כוללים את כלל המסים הנדרשים בחוק (כגון מס ערך מוסף), אך אינם כוללים דמי שילוח.
 8. My Closet IL מעדכנת את תמחור הפריטים באתר ואת מחירי השילוח ומבצעת זאת בהתאם לשיקול דעתה וללא צורך להודיע מראש. המחיר אשר יהא תקף להזמנה שבוצעה הינו המחיר המפורסם בזמן השלמת ביצוע ההזמנה (צ'קאאוט, אשר כולל מסירת פרטי האשראי וקבלת אישור ביצוע ההזמנה)- במידה ובוצע עדכון במחירים לפני סיום הצ'קאאוט, הלקוחה תחויב במחיר המעודכן.
 9. My Closet IL תציע מבצעים באתר. החברה תוכל להפסיק את ההטבות הללו בכל זמן לפי שיקול דעתה, ללא צורך להודיע מראש. החברה תוכל גם להחליף הטבה אחת באחרת או לשנותה.

 

 

תנאי שימוש:

 1. בעת ביצוע ההזמנה, תתבצע בדיקה מול חברת האשראי ועם אישור ההזמנה על ידי חברת פייפל, ינתן יידוע ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני על כך שהעסקה מאושרת. במידה והעסקה לא תאושר, הלקוחה תוחזר לחלון הזנת פרטי תשלום ותצטרך למסור פרטי תשלום אחרים להשלמת ההזמנה.
 2. הפרטים אשר הוזנו בעת ביצוע ההזמנה הינם הפרטים לביצוע ההזמנה, באם אחד הפרטים שגויים – יש ליצור קשר בהקדם על מנת שההזמנה לא תישלח לכתובת שגויה או עם פרטים שגויים.
 3. אישור הפעולה מותנה כי אכן המוצר נמצא במלאי בעת ביצוע ההזמנה. במידה ולא, על אף האמור באתר, החברה לא תהא מחויבת במכירת המוצר ולקונה לא תהיה טענה ו/או תביעה כלשהי עקב כל סוג של נזק אשר נגרם כתוצאה מכך. נבהיר כי במצבים בהם פריט מסוים לא נמצא במלאי למרות שהוא מוצג כקיים במלאי באתר – במצב שכזה, העסקה תבוטל והלקוחה תקבל את כספה בחזרה. ללקוחה לא תהא טענה בקשר להשבת הסכום ששולם.
 4. אם בזמן ההזמנה נמסרו פרטים שגוים, אם בוצע מעשה אשר עלול לפגוע בצד שלישי, אם הופרו תנאים בהסכם זה, אם ישנו חוב כספי לחברה או לחברות אחרות הקורות אלינו, אם כרטיס האשראי באמצעותו בוצעה ההזמנה נחסם – אזי חברת האשראי לא תאשר את העסקה.

הגבלת אחריות

 1. My Closet IL או כל גורם מטעמה לא יישאו בנזק, בין אם עקיף אוישיר, שיגרם למשתמש עקב השימוש באתר, שלא לפי התקנון הנ"ל – אם תהא עלית תביעה – בין אם מדובר הפסד הכנסות או כל סיבה אחרת שהיא – החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה.
 2. נפלה טעות קולמוס בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את מיי קלוזט איי אל והאתר.
 3. התמונות באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכן כי יהיה הבדלים בין המוצג באתר לבין מראה הפריטים בפועל.
 4. כך או כך, החברה לא תישא באחריות שעולה על ערכם הכספי של האקססוריז או פריט הלבוש הנרכש ובכל נזק בין ישיר או עקיף.
 5. החברה לא תהא אחראית לשימוש שיעשה במוצרים שלא לפי הוראות היצרן – בין אם הוראות כביסה או כל שימוש אחר בפריטים המוצגים באתר דוגמת חולצות הטי-ארט.
 6. שילוח המוצרים הינו באחריות שירות דואר שליחים של דואר ישראל. כתוצאה מאירועים של "גורם עליון" – כולל שביתות, מזג אוויר, תקלות מערכת או כל תקלה אחר אשר יפגעו בתהליך ההזמנה.
 7. My Closet IL, תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם אתם סבורים שהמוצרים שנרכשו באתר סובלים מפגם מסוים, ניתן לפנות אל  03-9797071,  או לכתובת מייל cs@myclosetil.co.il ונטפל בבעיה בהקדם האפשרי.
 8. הקניין הרוחני, הלוגו, הדגמים, וכל שאר התכנים והנתונים באתר, כולל התאורים, העיצוב והמיתוג, הינם בבעלותה הבלעדית של החברה. אין לשכפל, להעתיק להפיץ, למכור, לשווק או לערוך מידע מהאתר – בין אם מדובר בתמונות, עיצובים או מיתוגים. אלא אם כן התקבל אישור החברה מראש ובכתב. כתובת הדומיין, לוגו ושם המותג הינם רכושה הבלעדי של חברת My Closet IL.